medieskolenlyngby-header-746x70trans

KONTAKT MEDIESKOLEN LYNGBY

Medieskolen Lyngby
Firskovvej 4,
2800 Kongens Lyngby      Se på kort

Tlf. 45 97 09 00

CVR 20346094

E-mail: info@medieskolen.dk

 

KONTAKT VEJLEDNINGEN

 

karenlenebengtson_91x91 trans KarenLene Bengtson, Vejleder
Mobil: 25 10 33 33
E-mail: karenlene@medieskolen.dk

 

KONTAKT ADMINISTRATIONEN

 

personale_2014_jens_mortensen_forst trans Jens Mortensen, Skoleleder
Mobil: 25 10 33 31
E-mail: jens@medieskolen.dk

 

personale_2014_jette_laustup_admin trans Jette Laustrup, Administrationsleder
Mobil: 25 10 33 32
E-mail: jettel@medieskolen.dk

 

methe-bengtsson-medieskolen-lyngby trans Methe Bengtsson, Elevadministration
Mobil: 25 10 33 42
E-mail: methe@medieskolen.dk

 

KONTAKT VÆRKSTEDSLEDERNE

 

personale_old_benny_hansen trans Benny Hansen, Producer
Mobil: 25 10 33 36
E-mail: benny@medieskolen.dk

 

personale_2014_flemming_persson_grafisk trans Flemming Persson, Grafisk
Mobil: 25 10 33 35
E-mail: flemming@medieskolen.dk

 

Lars_bro__2014_portræt_ms_web trans Lars Bregendahl Bro, Webdesign
Mobil: 25 10 33 39
E-mail: lars@medieskolen.dk

 

personale_2014_linda_jørgensen_skilt trans Linda Jørgensen, Skilteriet
Mobil: 25 10 33 40
E-mail: linda@medieskolen.dk

 

trans Jeanette Smith Johansen, Skønt
Mobil: 25 10 33 34
E-mail: jeanette@medieskolen.dk

 

trans Tine Maria Koefoed, Foto
Mobil: 25 10 33 37
E-mail: tine@medieskolen.dk

 

personale_2014_vibe_mogensen_film trans Vibe Mogensen, Film
Mobil: 25 10 33 38
E-mail: vibe@medieskolen.dk

 

ØVRIGE

 

personale_2014_peder_bay_pedel trans Peder Bay, Servicemedarbejder

 

personale_2014_flemming_ren trans Flemming Nielsen, Servicemedarbejder

 

 

ms_old_intro_blaa_bygning_indgang

KONTAKTFORMULAR

 

introdag2014_71

MEDIESKOLEN PÅ KORT

 

 

Medieskolen Lyngby, Firskovvej 4, 2800 Lyngby